اسکوتر میجیا 1S شیائومی با ویژگی های جدید و جذاب رونمایی شد

scooterبه استناد اخبار جدید، اسکوتر میجیا 1S شیائومی با ویژگی های جدید و جذاب رونمایی شد. 
در سال 2016 شیائومی یک اسکوتر برقی را معرفی کرد که جوایز و نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرد. اکنون پس از گذشت 4 سال، این شرکت چینی از اسکوتر میجیا 1S شیائومی رونمایی کرده است. این اسکوتر 1999 یوآن (معادل 282 دلار) قیمت دارد و در پلتفرم Xiaomi Mall قابل خریدن است.
این اسکوتر جدید دارای ویژگی های جذاب و جدید بسیاری است، برای مثال این اسکوتر دارای یک داشبرد تصویری تعاملی است که از تشخیص فرد نیز پشتیبانی می کند. به عبارت دیگر، اگر اشکالی در عملکرد هر یک از اجزای این اسکوتر برقی وجود داشته باشد، این اشکال ها روی صفحه ای به کاربر نشان داده می شوند. همچنین این صفحه سرعت، شیوه راندن، میزان باتری و بسیاری اطلاعات ارزشمند دیگر را در آن واحد در اختیار کاربر می گذارد.
این اسکوتر بسیار تعاملی است و تنها با یک دکمه می توانید بین عملکرد های مختلف آن سوییچ کنید. اسکوتر میجیا 1S شیائومی طراحی مینیمالی نیز دارد و بدنه آن آلومینیومی بوده که باعث وزن کم 12.5 کیلوگرمی آن شده است. با وجود وزن کم، این اسکوتر می تواند تا 100 کیلوگرم بار را جا به جا کند. این اسکوتر برقی با سه تا به سادگی قابل جا به جایی و کوچک می شود.
موتور DC یکپارچه این اسکوتر دارای عمر 3 هزار ساعته تخمین زده شده و قدرتی معادل 250 وات و حداکثر 500 وات دارد. این اسکوتر می تواند به سرعت 25 کیلومتر بر ساعت برسد و می تواند طی یکبار شارژ کردن 30 کیلومتر راه برود. این اسکوتر همچنین دارای یک مود سیو انرژی، مود نرمال و مود ورزشی است.
اسکوتر میجیا 1S شیائومی دارای دو تایر 9.5 اینچی است که در برابر لغزش مقاوم هستند. فرمان این اسکوتر دارای ترمزی دوگانه است که هم برای چرخ های جلو و هم برای چرخ های پشت کار می کند. جالب است بدانید زمانی که هندل ترمز فشرده می شود، اسکوتر می تواند لخش کوچکی از انرژی را از چرخ های جلو بازیابی کند که موجب عمر بیشتر باتری این اسکوتر می شود. این اسکوتر همچنین دارای پشتیبانی از سیستم ABS است و دیسک های ترمز بزرگی دارد.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد