رویداد جایزه بزرگ جذب ایده و طرح نوآورانه در برگزاری جشنواره‌های جزیره کیش

NewsGroups 9154fe3f 8e70 4368 866a 3be3417ca8e9رویداد جایزه بزرگ جذب ایده و طرح نوآورانه در برگزاری جشنواره‌های جزیره کیش

موسسه جشنواره ها و مناسبت‌های کیش با همکاری موسسه علوم و فنون کیش و معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می کنند :
با شیوع ویروس کرونا در سطح بین المللی و تاثیر آن بر فعالیت های صنعت گردشگری و همچنین به دلیل ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه در این ایام،بسیاری از رویدادهای مبتنی بر تجمعات و بخصوص جشن ها و فستیوال های معمول با روش سنتی غیر قابل اجرا می باشند.پیرو این امر جزیره زیبای کیش که به عنوان مقصد گردشگری مطرح منطقه همواره پیشتاز خلاقیت در حوزه گردشگری و بخصوص گردشگری رویداد محور بوده است این بار نیز درصدد برنامه ریزی و خلق جشنواره ایست که با رعایت کامل ضوابط بهداشتی در تعامل با شرایط حضور ویروس کرونا موجبات رونق گردشگری را در این جزیره زیبا فراهم آورد.
موسسه جشنواره ها و مناسبت‌های کیش با همکاری موسسه علوم و فنون کیش و معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می کنند.
رویداد جایزه بزرگ جذب ایده و طرح نوآورانه در برگزاری جشنواره‌های جزیره کیش
به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش؛ موسسه جشنواره ها و مناسبت‌های کیش با همکاری موسسه علوم و فنون کیش و معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش برگزار می کنند :
با شیوع ویروس کرونا در سطح بین المللی و تاثیر آن بر فعالیت های صنعت گردشگری و همچنین به دلیل ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی ویژه در این ایام، بسیاری از رویدادهای مبتنی بر تجمعات و بخصوص جشن ها و فستیوال های معمول با روش سنتی غیر قابل اجرا می باشند. پیرو این امر جزیره زیبای کیش که به عنوان مقصد گردشگری مطرح منطقه همواره پیشتاز خلاقیت در حوزه گردشگری و بخصوص گردشگری رویداد محور بوده است این بار نیز درصدد برنامه ریزی و خلق جشنواره ایست که با رعایت کامل ضوابط بهداشتی در تعامل با شرایط حضور ویروس کرونا موجبات رونق گردشگری را در این جزیره زیبا فراهم آورد .


مخاطبین فراخوان :
کلیه دست اندرکاران تاسیسات گردشگری کشور ، فعالین گردشگری ، دانشگاه ها ، صاحبین کسب و کار های مرتبط ، استارت آپ ها و علاقه مندان و ....
الزامات طرح ها و ایده های ورودی به مرحله بررسی :

۱- ایده یا طرح می بایست منجر به انگیزه سفر و تولید سفر و بطور خاص سفر به مقصد کیش گردد

۲- در چارچوب الزامات فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی هوشمند طراحی گردد

۳- امکان پوشش حداقل بازه زمانی یک تا سه ماهه را داشته باشد

۴- ایجاد انگیزه برای خرید خدمات از تاسیسات گردشگری و بازارهای کیش گردد

۵- جذابیت لازم جهت ایجاد اوقات شاد و مفرح در حین سفر را داشته باشد

۶ -مبتنی بر مزیت های رقابتی جزیره کیش باشد

۷- نو آورانه و خلاقانه و درعین حال واقع بینانه باشد

۸- ماندگاری گردشگر در منطقه را به همراه داشته باشد

۹- بازارهای هدف مشخص داشته باشد

10-تمامی تاسیسات و خدمات گردشگری در جزیره کیش را منتفع گرداند.


چنانچه ایده مطرح شده دارای شرایط ذیل باشد نیز به عنوان طرح در رقابت شرکت خواهد نمود :
1- دارای طرح تجاری مناسب و مطالعات و توجیه اقتصادی باشد
2- برنامه عملیاتی اجرایی داشته باشد
بدیهی است طرح ها و ایده هایی که شرایط مذکور را نداشته باشند وارد مرحله رقابت نخواهند گردید وحق مالکیت معنوی همه طرح ها و ایده ها نیز برای ارائه دهنده محفوظ می باشد.


مهلت ارائه پیشنهاد اولیه :
مهلت ارسال ایده ها و طرح های اولیه 15 خرداد ماه 1399


نحوه شرکت در رویداد و رقابت :
کلیه عزیزان می توانند ایده ها و طرح های خود را به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نموده و در صورت وجود هر گونه پرسش با شماره 07644434003 الی 4 مرکز نوآوری کیش تماس حاصل نمایند.


جوایز :
۱- اعطای مبلغ 100 ملیون ریال به هرکدام از ایده های برتر
2- اعطای امتیاز اجرای جشنواره در کیش به طرح برتر از نظر هیات داوران

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد