مقررات بندرگاهي

 

مقررات بندرگاهي

port low 01

 

مسافرين محترم، ضمن آرزوي سفري خوش، توجه همگان را به رعايت نكات ذيل جلب مي نماييم:

1- هنگام ورود به جزيره كيش با همراه داشتن مدارك شناسايي معتبر، مقصد سفر خود را با مراجعه به باجه فروش بليط تعيين نماييد.

2- از همراه داشتن كالاي ممنوعه به هنگام ورود و خروج از كيش برابر مقررات گمرك جمهوري اسلامي ايران جداً خودداري فرماييد.

3- مسافرين هنگام ورود به بندرگاه، چنانچه كالاي نيازمند به ثبت گمرك (مانند دوربين فيلمبرداري حرفه اي) به همراه دارند، قبل از ترك سالن ورودي مراتب را به گمرك اطلاع دهند تا اقدام لازم جهت ثبت و تطبيق در برگشت معمول گردد.

4- مسافرين بايستي قبل از خروج از جزيره كيش درخصوص دريافت اطلاعات لازم از گمرك جهت خريد كالا به لحاظ عدم امكان خروج برخي از كالاها از جزيره (تلويزيون، كولر، يخچال، فريزر و ...) اقدام نمايند.

5- رانندگان عزيز قبل از سفر به جزيره كيش، اطلاعات لازم درخصوص رعايت قوانين راهنمايي و رانندگي را دريافت و نسبت به اجراي دقيق آن كوشا باشند.

6- هر گونه كالاي خريداري شده را به ارزيابان گمرك اظهار نموده و از اختفا يا جاسازي كالا و همچنين عبور كالا از مسيرهاي غير گمركي خودداري نمايند.

7- مسافريني كه حيوان زنده به همراه دارند بايد شناسنامه و اسناد مربوط به دامپزشكي و قرنطينه اي آن را به همراه داشته، به مراجع ذيصلاح ارائه و موارد بهداشتي را رعايت فرمايند.

8- همراه داشتن هرگونه وسيله گازسوز (خوراك پزي) به داخل كشتي، منوط به هماهنگي و تحويل آن به سرملوان شناور مي باشد.

9- مؤكداً توصيه مي شود، خانم هاي باردار پس از كسب مجوز از پزشك مربوطه و مشورت با كاپيتان كشتي (با توجه به شرايط جوي زمان سفر) سفر دريايي داشته باشند.

10- مسافريني كه داراي ناراحتي قلبي و تنفسي مي باشند قبل از سوار شدن، مسئولين شناور را از بيماري خود مطلع نمايند.

11- هنگام سوار شدن به شناور و پياده شدن از آن، ضمن رعايت نوبت، از اطفال و سالمندان مواظبت گردد.

12- همكاري با كاركنان شناور و رعايت نكات ايمني، سفري آرام و بي خطر را براي شما به ارمغان خواهد آورد.

13- به هنگام ورود خودرو به جزيره كيش، به همراه داشتن كارت معاينه فني معتبر خودرو، اصل و كپي كارت شناسايي خودرو و اصل و كپي گواهينامه راننده الزاميست.

14- رانندگان محترم به جهت محدوديت تأمين سوخت سوخت در جزيره كيش، نسبت به پر بودن باك بنزين خودروي خود اطمينان حاصل نماييد.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد