نسل بعدی هیوندای i20 این بار در کره جنوبی دیده شد

new hyundai i20 2020 01

علاوه بر هند و اروپا، ساخت نسل بعدی هیوندای i20 در کره جنوبی نیز در حال انجام است.
به تازگی یکی از نمونه های آزمون این خودرو با رینگ های آلیاژی برش ماشینی جدید در کره جنوبی دیده شده است.
با توجه به گزارشات قبلی مشخص است که شکل کلی و ابعاد مدل نسل سوم این خودرو شبیه به مدل کنونی آن خواهد بود. هیوندای i20 با تغییر مدل کامل قبلی خود از ظاهری اروپایی شکل و ساده تر بهره برد. این خودرو با تغییر مدل کامل بعدی خود دارای طراحی تهاجمی تر خواهد بود که در طراحی های ذهنی به تصویر درآمده است. تصاویر درز کرده نشان می دهند که هیوندای i20 مدل 2020 دارای چراغ های جلوی قابل توجه تر، جلوپنجره ای عریض تر با ورودی های بزرگ تر و سپر جلوی اسپرت تر خواهد بود. برخلاف مدل کنونی، این مدل به چراغ های جلوی LED مجهز خواهد شد.
در نیم رخ این خودرو، شیشه ها و ستون ها تقریبا بی تغییر باقی مانده اند. برخلاف مدل قبلی، شیشه لچکی در شیشه های عقب این خودرو دیده نمی شود تا دید بهتری برای سرنشینان صندلی عقب فراهم سازد. در قسمت پشت این خودرو قاب پلاک که در فیس لیفت i20 به سپر منتقل شده بود، در نسل سوم آن به روی در صندوق عقب باز می گردد. این هاچ بک کوچک احتمالا از چراغ های عقب LED نیز بهره خواهد برد.
هیوندای i20 مدل 2020 مبتنی بر نسخه ای ارتقا یافته از پلتفرم مدل کنونی خواهد بود. گزینه های موتور در این خودرو بی شک شامل BS-VI 1.2 لیتری دمش طبیعی بنزینی متصل به گیربکس دستی پنج سرعته یا CVT و یا BS-V 1.4 لیتری توربوشارژ دیزلی متصل به گیربکس دستی شش سرعته خواهد بود. یک موتور 1.0 لیتری توربوشارژ بنزینی متصل بهگیربکس هفت سرعته DCT نیز برای این خودرو ارائه خواهد شد.
منبع:خبر خودرو

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد