پاکسازی سریع ریه : در سه روز از بیماری رهایی یابید

ریه ها یکی از اصلی ترین و مهمترین اندام های بدن برای زندگی هستند. این اندام ها بدون وقفه و بدون خستگی در هر لحظه از شبانه روز کار می کنند. آن ها اکسیژن هوا را به داخل بدن می کشند و در مقابل، دی اکسید کربن تولید شده از متابولیسم بدن را به سمت بیرون هدایت می کنند. تمام آلودگی ها و عفونت هایی که در بدن ما به وجود می آیند، توسط مخاط ریه جذب می شوند و از طریق عطسه یا سرفه از بدن خارج می گردند. ریه ها مسئولیت بسیاری دارند و در حفظ عملکرد درست سایر اندام های دیگر بدن نیز نقش کلیدی ایفا می کنند. از این رو، اختلال در ریه ها و ایجاد مشکل در آن ها ممکن است صدمات بسیاری را به ما وارد کند. برای جلوگیری از بروز مشکلات ریوی باید از ریه ها خوب مراقبت کرده و از انجام کارهایی که باعث آسیب به آن ها می شود، خودداری نماییم. تغذیه مناسب، ورزش، نوشیدن آب کافی و پرهیز از دخانیات از جمله کارهایی است که می توانیم برای داشتن یک ریه سالم انجام دهید. در این بخش قصد داریم در مورد سم زدایی ریه ها صحبت کنیم. اگر سیگار می کشید یا دچار تنگی نفس هستید، ادامه مطلب را دنبال نمایید تا با روش هایی برای پاکسازی سریع ریه آشنا شوید.

درد قفسه سینه 2
سم زدایی ریه هااستفاده از مواد طبیعی برای سم زدایی
سیگار کشیدن یکی از مهمترین عواملی است که می تواند ریه ها را دچار آسیب کرده و عملکرد آن ها را مختل سازد. سیگار فقط فرد سیگاری را درگیر نمی کند، بلکه تمام اطرافیان وی را دچار مشکل می کند. البته این وضعیت بستگی به مکانیسم دفاعی بدن دارد، یعنی ممکن است فردی سال ها سیگار بکشد اما ریه هایش سالم بوده و مشکلی نداشته باشند. در هر حال اگر فردی سیگاری هستید یا در کنار یک فرد سیگاری زندگی می کنید، می توانید با استفاده از پاکسازی سریع ریه، ریه های خود را پاک نمایید. زنجبیل، زردچوبه، چای سبز، سیر، سبزیجات تیره رنگ، ویتامین سی از جمله مواد غذایی هستند که در سم زدایی ریه به صورت طبیعی کمک می کنند. در اینجا ما یک سم زدایی سه روزه را با استفاده از مواد غذایی طبیعی و میوه ها آورده ایم که پیشنهاد می کنیم، مطالعه کرده و انجام دهید.
سم زدایی ریه ها در سه روز انجام می شود:
روز اول: قبل از اینکه بخوابید، یک فنجان چای گیاهی بنوشید. چای گیاهی باعث می شود تا سموم روده از بین برود و از یبوست نیز پیشگیری می کند.
روز دوم: قبل از خوردن صبحانه، آب دو عدد لیمو را با 300 میلی لیتر آب ترکیب کرده و نوش جان نمایید. آب لیمو سرشار از آنتی اکسیدان هست. آنتی اکسیدان باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و در نهایت اندام های تنفسی را سم زدایی می کند. می توانید به جای آب لیمو از آب گریپ فروت یا آناناس نیز استفاده نمایید.
در فاصله بین خوردن صبحانه و ناهار نیز یک لیوان آب هویج بخورید.
روز سوم: قبل از اینکه بخوابید، 400 میلی لیتر آب آلبالو بنوشید. آلبالو دارای نوعی آنتی اکسیدان بوده که با عفونت ها مبارزه کرده و تاثیر بسیار زیادی بر روی عملکرد سیستم ایمنی بدن دارد.

 

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد