آموزش رایگان صنایع دستی در ۶ شهر خوزستان برگزار می‌شود

صنایع دستی خوزستان 01معاون صنایع دستی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان از برگزاری دوره‌های آموزشی رایگان صنایع دستی ویژه شاغلان این صنعت در شش شهر استان خبر داد.
شکرالله قاسمی با اعلام این خبر افزود: اداره‌کل میراث فرهنگی خوزستان با همکاری شرکت فرزانگان‌نوین زاگرس، به برگزاری دوره‌های آموزش صنایع دستی ویژه شاغلان این صنعت در شهرهای اهواز، بهبهان، دزفول، شادگان، دهدز و شوشتر اقدام کرده است.
وی با اشاره به سرفصل‌های آموزشی این دوره‌ها توضیح داد: مدیریت تجارت حرفه‌ای کسب‌وکار، مدیریت تولید بازرگانی، آشنایی با اصول و مبنای طراحی محصول، کارآفرینی و ایجاد کسب‌وکار و بازطراحی محصولات نساجی موضوعاتی است که در این کلاس‌ها به شاغلان صنایع دستی آموزش داده خواهد شد.
معاون صنایع دستی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خوزستان گفت: ۹۱۰ میلیون ریال از محل اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای استان برای این دوره‌های آموزشی رایگان تامین شده است.
وی بیان کرد: متقاضیان به منظور اطلاع از شرایط و ثبت‌نام می‌توانند تا تاریخ ۲۰ اردیبهشت‌ماه جاری با شماره‌های ۰۶۱۳۴۴۳۱۰۸۵ و ۰۹۱۶۸۴۰۹۸۴۹ تماس بگیرند.
براساس اعلام اداره‌کل میراث فرهنگی خوزستان، قاسمی بهره‌گیری از استادان برتر استانی و کشوری را از جمله مزیت‌های این دوره‌ها عنوان کرد و افزود: پس از اتمام زمان ثبت‌نام، در انتظار اعلام شرایط عادی از سوی ستاد ملی و استانی مقابله با بیماری کرونا خواهیم بود تا با عادی شدن شرایط، کلاس‌ها را آغاز کنیم.
وی خاطرنشان‌کرد: ثبت‌نام و شرکت در این دوره‌ها برای شاغلان صنایع دستی استان‌های همجوار نیز بلامانع است.

نظرات (0)

امتیاز 0 خارج از 5 بر اساس 0 رای
هیچ نظری در اینجا وجود ندارد